JSP Szczakowianka Jaworzno

NORD Partner sponsorem Szczakowianki!

Jest nam niezwykle miło przedstawić kolejną firmę, która w najbliższych miesiącach mocno wspierać będzie Szczakowiankę. Nowym sponsorem strategicznym klubu został NORD Partner Sp. z o. o.

Grono sponsorów i partnerów Szczakowianki cały czas rośnie a do biało-czerwonej rodziny dołączają kolejne firmy, dzięki wsparciu których piłka nożna w Jaworznie może robić postępy i krok po kroku odbudowywać swoją pozycję. Jest nam niezmiernie miło, że do grona naszych partnerów dołączyła firma NORD Partner, której wsparcie jest dla nas niezwykle ważne.

NORD Partner Sp. z o.o. to czołowy polski broker ubezpieczeniowy posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka. Profesjonalizm oraz godne reprezentowanie mocodawców zaowocowały zaufaniem ponad 3000 podmiotów gospodarczych. Klientami NORD Partner są wielki i średni przemysł – w tym spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, transportowe i spedycyjne, producenci i dystrybutorzy energii, samorządy, średni business. Reprezentując Klientów NORD Partner stawia na długofalowe relacje. Opiera się na stabilnej kadrze brokerów posiadających wysokie kwalifikacje, wiedzę oraz legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych. NORD Partner ma także spore doświadczenie w sporcie – w ostatnich latach wspierał między innymi katowicki GKS. Więcej informacji na temat naszego sponsora znajdziecie na stronie nordpartner.pl

Serdecznie witamy NORD Partner w gronie naszych sponsorów – liczymy, że razem będziemy mogli sięgać po kolejne sukcesy!

Przy okazji dziękujemy wszystkim naszym sponsorom i partnerom. Dzięki Waszemu wsparciu możemy nie tylko rywalizować w rozgrywkach ligowych, ale też wychowywać młodzież i budować lokalną społeczność.

Podobne wpisy