JSP Szczakowianka Jaworzno

Witamy nowych sponsorów!

Końcówka rundy jesiennej przynosi kolejne dobre wieści. Do Biało-Czerwonej rodziny dołączają kolejni sponsorzy – miło nam powitać firmy Expert oraz Trans-Aga.

Jak wiadomo, do dobrego funkcjonowania każdego klubu sportowego potrzebna jest mocna baza partnerów. Dzięki ich wsparciu klub może realizować kolejne zadania i sięgać po sukcesy. Coraz więcej firm decyduje się na wsparcie Szczakowianki – za co serdecznie dziękujemy!

W ostatnich dniach do grona sponsorów jaworznickich Drwali dołączyły dwa kolejne przedsiębiorstwa. Firma Expert specjalizuje się w sprzedaży i montażu okien i jest partnerem Oknoplastu. Na swoim koncie mają wieloletnie doświadczenie, które w znaczący sposób przekładają się na jakość ich działania i obsługę odwiedzających salon gości. Jak dotychczas z usług firmy Expert skorzystało już prawie 2 500 zadowolonych klientów. Zachęcamy do odwiedzania salonu firmy w Jeleniu przy ul. Wiosny Ludów 16 i korzystania z jej usług!

Drugim nowym sponsorem jest firma Trans Aga prowadzona przez panów Michała Kurpa i Bogdana Gwóźdźa. Firma, która ma swoją siedzibę przy ul. Martyniaków świadczy szeroko pojęte usługi transportowe. Dysponuje profesjonalną flotą i świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Dodatkowo miło nam poinformować, że o kolejny rok współpracę z naszym klubem przedłuża też firma Olmar. Olmar to nowoczesny skład budowlany zaopatrujący budowę od fundamentów aż po dach. W Olmarze kupisz też stolarkę okienną Oknoplast w usłudze z fachowym montażem. Najlepsze ceny, w pełni profesjonalne doradztwo techniczne i rzetelna obsługa na każdym etapie inwestycji – z tego znana jest firma Olmar. Zachęcamy do korzystania z usług!

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom – bez Was funkcjonowanie naszego klubu nie byłoby możliwe!

To jeszcze nie koniec dobrych informacji – jeszcze jedna duża firma dołączyła do Szczakowianki i została sponsorem strategicznym. Więcej szczegółów na ten temat przedstawimy jednak w przyszłym tygodniu.

Podobne wpisy