JSP Szczakowianka Jaworzno

Razem dla Roberta – ruszają aukcje charytatywne!

Akcja charytatywna Razem Dla Roberta nabiera rozpędu. Podczas meczu ligowego z Wartą odbywa się zbiórka środków na na rehabilitację Roberta Sztandery, ruszają też nasze aukcje sportowych gadżetów.

Przypominamy, że bohaterem całej akcji jest były zawodnik Szczakowianki Robert Sztandera, który jakiś czas temu doznał udaru mózgu. To oczywiście zupełnie zmieniło jego życie. Nasz były zawodnik cały czas potrzebuje rehabilitacji, która jest kosztowna, ale daje dobre efekty i pozwala na stopniowy powrót do zdrowia. Dzięki inicjatywie oldbojów nasz klub zdecydował się wesprzeć Roberta i zebrać środki na jego rehabilitację. W tym celu podczas meczu z Wartą odbywać się będzie zbiórka środków. Więcej szczegółów w osobnym materiale:

Razem Dla Roberta #razemdlaroberta

Ważnym elementem zbiórki jest też aukcja prowadzona na naszym profilu na Facebooku. Zdecydowanie zachęcamy do udziału – to prawdziwa gratka dla wszystkich kolekcjonerów. Wśród gadżetów wystawionych na aukcję nie brakuje prawdziwych perełek. Wśród wystawionych przedmiotów znalazły się:

  • koszulka SSC Napoli z autografem reprezentanta Polski Arkadiusza Milika. Koszulkę na aukcję przekazał nasz wychowanek, który w ostatnich latach trenuje w Rozwoju Katowice – Michał Kręcichwost;

  • buty piłkarskie od Macieja Iwańskiego z autografami reprezentantów Polski;

  • koszulka Wieczystej Kraków z autografem Sławomira Peszki przekazana przez władze Wieczystej, przy wsparciu Wojciecha Skrzypka;

  • oryginalna koszulka Roberta Sztandery z czasów gry Szczakowianki w Ekstraklasie przekazana przez pana Piotra Dobrzańskiego;

  • koszulka GKS-u Katowice z autografem trenera Rafała Góraka, przekazana przez Zarząd GKS;

  • koszulka GKS Tychy z autografami zawodników, przekazana przez trenera Jarosława Zadylaka i Zarząd klubu;

  • Koszulka z autografem Adama Kszczota – wielokrotnego Mistrza Europy i Wicemistrza Świata w biegu na 800 metrów, reprezentanta Polski. Koszulkę na aukcję przekazali Państwo Agata i Łukasz z Łodzi;
  • Kolekcjonerska koszulka szkockiego klubu Glasgow Rangers używana w latach 1992-94. Koszulkę na aukcję przekazał Pan Sebastian Nowak;
  • Piłka z autografami i zdjęciami zawodników Szczakowianki z czasów gry w II lidze w sezonie 2004/05. Piłkę na aukcję przekazał byly prezes Szczakowianki Pan Tadeusz Fudała;
  • Piłka z autografami obecnych zawodników Szczakowianki walczących w IV lidze. Piłkę na aukcję przekazał nasz klub.

Licytować można w komentarzach pod zdjęciem na Facebooku (w dwóch specjalnych postach). Licytacja potrwa do 5 września do godziny 12:00. Po zakończeniu aukcji skontaktujemy się ze zwycięzcami i ustalimy sposób odbioru.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i zachęcamy do udziału w licytacji na naszym profilu na Facebooku – poniżej linki do poszczególnych przedmiotów (kliknięcie z zdjęcie przenosi do strony aukcji!).

Podobne wpisy

strona internetowa | sklep sterydyonline