JSP Szczakowianka Jaworzno

Szczakowianka dla Szpitala!

W trudnym czasie pandemii na pierwszej linii frontu znaleźli się pracownicy służby zdrowia. Lekarze, pielęgniarki i ratownicy pracują w trudnych warunkach i potrzebują sprzętu ochronnego. Nasz klub razem z firmą Cutline Wear Factory rusza z akcją wsparcia dla jaworznickiego Szpitala Wielospecjalistycznego. #SzczakowiankadlaSzpitala!

Wszystkie ręce na pokład – wzywamy wszystkich naszych kibiców do pomocy! W obliczu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 służba zdrowia znalazła się w trudnej sytuacji. Jej pracownicy to bez dwóch zdań bohaterowie naszych czasów. By mogli wykonywać swoją pracę, potrzebują jednak dobrej ochrony. Razem z naszym partnerem – Cutline Wear Factory – zdecydowaliśmy się wesprzeć jaworznicki szpital i dołożyć swoją małą cegiełkę do walki z wirusem. Przy Waszym wsparciu zakupimy dla szpitala maseczki ochronne z gumkami produkowane obecnie przez Cutline, które są wielorazowego użytku. Wykonane są ze specjalnej bawełny produkowanej na potrzeby branży medycznej z certyfikatem OEKO-TEX STANDARD 100. Maseczki w całości wyprodukowane są w Polsce i z polskich materiałów – więc przy okazji wspieramy polskich przedsiębiorców. Docelowo chcemy przekazać Szpitalowi w Jaworznie co najmniej 1000 maseczek ochronnych, ale oczywiście jeżeli okażecie się hojni, to zamówimy ich jeszcze więcej 😉

 

Jak można dołożyć się do naszej akcji? Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na nasze konto klubowe. W tytule przelewu prosimy wpisać „Darowizna na zakup maseczek”.

 

Konto bankowe: Santander Bank S.A. 14 1090 2008 0000 0001 0738 0297

 

Dziękujemy za wsparcie – razem wykopiemy koronę! #SzczakowiankadlaSzpitala #WykopiemyKoronę

Podobne wpisy