SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 26.10.2018; 00:43; źródło: własne

Z wizytą na Zagłębiu

Ligowa jesień powoli zbliża się ku końcowi, ale Biało-Czerwonym do rozegrania pozostały jeszcze trzy spotkania. W pierwszym z nich Szczakowianka na wyjeździe zmierzy się z rezerwami Zagłębia Sosnowiec.

Tym razem Jaworznickich Drwali czeka wyjątkowo bliska podróż do sąsiedniego Sosnowca. Jaworznianie na Stadionie Ludowym zmierzą się z rezerwami grającego na co dzień w Ekstraklasie Zagłębia. Sosnowiczanie, dla których jest to drugi z rzędu sezon w okręgówce, w lidze radzą sobie nieźle, chociaż grają w kratkę i dobre mecze dość regularnie przeplatają kiepskimi. Po 12 kolejkach Zagłębie ma na swoim koncie 21 punktów i zajmuje 7. miejsce w tabeli. Przed własną publicznością ekipa z Sosnowca jeszcze nie przegrała – ma na swoim koncie 4 zwycięstwa i 1 remis, ale w roli gospodarza grała jak dotychczas tylko z zespołami z dolnych rejonów tabeli. Ze względu na to, że pierwsza drużyna Zagłębia gra ligowy mecz w poniedziałek, rezerwiści raczej nie będą mogli liczyć na duże wsparcie ze strony zawodników z Ekstraklasy, ale i tak mogą być bardzo groźni. Szczakowiankę czeka trudna przeprawa, ale jaworznianie zrobią wszystko by wrócić do siebie z punktami. Spotkanie sędziować będzie Mateusz Patla z Jastrzębia-Zdroju. Początek meczu w niedzielę o godzinie 11:00.

 

Facebook - duży

https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=męskie+trampki+czarne Zostań skoczkiem spadochronowym - to nie takie trudne!
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.