errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Wysokie zwycięstwo ze Sławkowem

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna strona

Rafał Bzowski; 11.05.2012; 02:44; źródło: Własne

Wysokie zwycięstwo ze Sławkowem

W swoim kolejnym meczu w Lidze Orlika, nasi młodzi zawodnicy prowadzeni przez Andrzeja Dylowicza wręcz rozgromili drużynę UKS Sławków, wygrywając 14:0 (2:0). Pomimo, że spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty było jednostronnym widowiskiem, to jego pierwsza połowa nie zapowiadała takiego rozmiaru zwycięstwa naszej drużyny. Podopieczni Andrzeja Dylowicza byli nieskuteczni, a w grze naszych młodych zawodników było sporo niedokładności. Nic więc dziwnego, że pierwsza połowa zakończyła się zaledwie wynikiem 2:0, po dwóch trafieniach Adriana Gałki. Na drugą połowę, po słownej reprymendzie Andrzeja Dylowicza na boisku pokazała się już jednak zupełnie inne drużyna. Gra była składna, w grze naszych młodzików było widać wolę walki, co w konsekwencji przełożyło się na grad goli, których w drugiej połowie mogliśmy oglądać aż dwanaście.

Szczakowianka Jaworzno – UKS Sławków 12:0 (2:0)
6x Gałka, 3x Lipniak, 2x Gut, Szczuka, Darkowski, br. Sam

Szczakowianka Jaworzno:
Szczuka, Bąk, Molenda, Bartuś, Matuszewski, Darkowski, Lipniak, Gut, Gubała, Gałka

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.