SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 19.02.2019; 19:13; źródło: własne

W środę z Wartą

Trwa sparingowy maraton w wykonaniu piłkarzy Szczakowianki. Biało-Czerwoni w środę 20 lutego rozegrają dodatkowy, nieplanowany wcześniej mecz kontrolny i zmierzą się w IV-ligową Wartą Zawiercie.

Szczakowianka jest w połowie okresu przygotowawczego i za niespełna miesiąc rozpocznie zmagania o punkty w Zina Lidze Okręgowej. Drwale rozegrali już cztery mecze kontrolne i są dokładnie na półmetku. W środę podopieczni trenera Cygnara rozegrają nieplanowany wcześniej mecz kontrolny. Naszym rywalem tym razem będzie bardzo silna ekipa Warty Zawiercie. Zawiercianie pierwotnie w sobotę mieli grać mecz z zespołem z Czechowic-Dziedzic, ale rywale zrezygnowali z gry. Biało-Czerwoni zgodzili się zastąpić MRKS i dzięki temu w środę uda się rozegrać kolejny mecz. Warta po rundzie jesiennej zajmuje 4. miejsce w Haiz IV lidze i dysponuje bardzo silną kadrą, w której nie brakuje znanych nazwisk. Zawiercianie zimą mają na swoim koncie już pięć meczy kontrolnych i komplet zwycięstw, Biało-Czerwoni spróbują jednak zatrzymać  wyżej notowanego rywala. Początek spotkania na sztucznym boisku przy ul. Krakowskiej w środę o godzinie 19:00.

Pozostałe zimowe sparingi:
23.02 godz. 13:00: Sparta Katowice (liga okręgowa – Katowice I)
02.03 godz. 13:00: Unia Oświęcim (IV liga małopolska)
09.03 godz. 13:00: Fablok Chrzanów (A klasa – Chrzanów)

 

Facebook - duży

https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=brązowe+damskie+workery
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.