SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 26.01.2019; 20:19; źródło: własne

Szczakowianka już trenuje

W piątek 25 stycznia ruszyły przygotowania Szczakowianki do rundy wiosennej. Tego dnia Biało-Czerwoni spotkali się na pierwszym wspólnym treningu.

Pierwsze w nowym roku zajęcia odbyły się w piątek wieczorem na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego. Frekwencja na treningu była bardzo dobra – w sumie uczestniczyło w nim aż 20 graczy. Zabrakło jeszcze kilku podstawowych piłkarzy, którzy do zespołu dołączą w przyszłym tygodniu. Za to na stadionie pojawiło się kilku testowanych graczy a także trochę młodzieży. Mimo mrozu na zajęciach było całkiem gorąco a piłkarze pokazali, że po zimie ich forma jest całkiem dobra. W najbliższych tygodniach Szczakowianka będzie trenowała na sztucznym boisku na Stadionie Miejskim a także na hali i siłowni w Szczakowej. Pierwszy mecz kontrolny zaplanowano na sobotę 2 lutego. Tego dnia przy Krakowskiej Drwale zmierzą się z III-ligową Sołą Oświęcim.

Facebook - duży

https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-sztyblety-149.html
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.