SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 07.01.2020; 21:15; źródło: własne

Szczakowianka gra razem z WOŚP

Nasz klub w tym roku włączył się i aktywnie wspiera 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do licytacji szalika i meczowej koszulki przekazanej przez Szczakowiankę na aukcję jaworznickiego sztabu WOŚP.

Zestaw Kibica dostępny na licytacji to idealne zestawienie podczas wyprawy na stadion. Dodatkowo to świetna pamiątka kolekcjonerska, dla każdego, kto zbiera piłkarskie gadżety.

W skład zestawu kibica wchodzi przygotowana przez partnera technicznego naszego klubu, firmę Cutline Wear Factory, oryginalna biało-czerwona klubowa koszulka w rozmiarze M. Dokładnie w takiej koszulce zawodnicy Szczakowianki rywalizują w obecnym sezonie o awans do IV ligi. Dodatkowo w zestawie znalazł się piękny tkany szal zaprojektowany przez kibiców jaworznickich Drwali. Na środku znalazł się napis Szczakowianka Duma Jaworzna, a na bokach tradycyjny historyczny herb klubowy oraz herb Jaworzna.

- Cieszymy się, że możemy weprzeć tak szczytny cel i dołożyć swoją cegiełkę do zbiórki środków organizowanej przez jaworznicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczymy na ofiarność naszych kibiców i zachęcamy do wspierania całej akcji, a przede wszystkim do udziału w licytacji – mówią przedstawiciele Szczakowianki.

Zachęcamy do licytowania – link do aukcji:

Licytacja WOŚP – Zestaw Kibica Szczakowianki

 

Facebook grafika

Erotic med
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.