SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 09.11.2018; 01:14; źródło: własne

Ostatnia sobota w Będzinie

Za piłkarzami Szczakowianki już niemal cała – bardzo udana – runda jesienna. W sobotę Biało-Czerwoni rozegrają ostatnie w tym roku spotkanie o ligowe punkty.

Tym razem Drwale na wyjeździe zmierzą się z przedostatnim w tabeli SKS-em Łagisza. Zespół z Będzina bardzo słabo radzi sobie w rozgrywkach i chociaż nie traci zbyt wielu bramek, to punktuje tylko sporadycznie. SKS jak na razie ma na swoim koncie tylko 10 punktów i wygrał zaledwie dwa spotkania. W ostatniej kolejce ekipa z Łagiszy dwa razy wychodziła na prowadzenie z Odrą Miasteczko Śląskie by ostatecznie i tak ulec rywalowi 2:3.

W sobotę na ławce trenerskiej Szczakowianki zadebiutuje Paweł Cygnar i na pewno będzie chciał rozpocząć pracę z zespołem od zwycięstwa. Okazja ku temu będzie doskonała, nie ma co bowiem kryć, że jaworznianie są zdecydowanymi faworytami tego starcia. Ambitni gospodarze spróbują powstrzymać wicelidera z Jaworzna, ale każdy inny wynik niż wygrana Biało-Czerwonych byłby sporą niespodzianką. Ostatni raz obie ekipy – w zupełnie innych składach – mierzyły się w lutym w mecz sparingowym. Wówczas Szczakowianka pewnie wygrała 4:1. Początek spotkania w sobotę o godzinie 11:00. Uwaga pojedynek zostanie rozegrany na obiekcie przy ul. Sportowej 6 w Będzinie!

Facebook - duży

https://modea.pl/sklep/Optyka-World/ markowe oprawki - okulary znanych marek w sklepie online - sklep z okularami - Jaki rower dla 3 latka - radzi Jacek Barutowicz z firmy Rowmix https://www.czasnabuty.pl/product-pol-40590-ESPADRYLE-Z-CWIEKAMI.html
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.