SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 03.09.2019; 15:10; źródło: własne

Nie żyje Franciszek Dela

W poniedziałek dotarła do nas wyjątkowo smutna informacja. 1 września w wieku 83 lat zmarł jeden z wiernych kibiców Szczakowianki pan Franciszek Dela.

Franciszek Dela był długoletnim pracownikiem Huty Szkła w Szczakowej. Praktycznie od zawsze wspierał Szczakowiankę i kibicował naszemu zespołowi. Od kilkudziesięciu lat gromadził wszelkie wycinki prasowe dotyczące naszego klubu, prowadził własne zeszyty i sprawozdania poświęcone Biało-Czerwonym. Zebrała się z tego całkiem imponująca kolekcja klubowych pamiątek. Dopóki zdrowie na to pozwalało, można go było spotkać na trybunach.

Pogrzeb pana Franciszka odbędzie się w środę 4 września o godzinie 13:30 na cmentarzu w Szczakowej. W imieniu Zarządu klubu i kibiców pragniemy złożyć rodzinie i bliskim zmarłego nasze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

 

Facebook grafika

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.