SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 04.03.2020; 21:13; źródło: własne

1% podatku dla Szczakowianki!

W tym roku nasi kibice zyskują nową możliwość wsparcia Szczakowianki. Dzięki współpracy z Fundacją Energetyka na Rzecz Polski Południowej, rozliczając się z fiskusem możecie teraz przekazać 1% podatku dla Biało-Czerwonych.

Początek roku oznacza zwykle przykry obowiązek rozliczania się z fiskusem i płacenia podatków. Od wielu lat Polacy mogą przekazywać 1% swojego podatku na organizacje pożytku publicznego. Miło nam poinformować, że w tym roku, dzięki nawiązaniu przez nasz klub współpracy z  Fundacją Energetyka na Rzecz Polski Południowej, będzie można w ten sposób wesprzeć także działalność naszego stowarzyszenia.

Aby przekazać 1% podatku Szczakowiance należy w odpowiedniej rubryce PIT wpisać numer KRS Fundacji Energetyka na Rzecz Polski Południowej, a w rubryce „cel szczegółowy” wpisać SZCZAKOWIANKA.

KRS: 0000132934
Cel szczegółowy: SZCZAKOWIANKA

Uwaga! Bez wpisania celu szczegółowego nie będzie możliwe przekazanie środków naszemu klubowi, dlatego jest to bardzo ważne!

Przekazanie 1% jest wyjątkowo proste i w praktyce nic nas nie kosztuje. Wszystkie środki, które otrzymamy od Was w ramach 1% przeznaczymy na funkcjonowanie naszych drużyn – zarówno seniorskiej, jak i młodzieżowych, zakup odpowiedniego sprzętu i wykonanie opłat bez których klub nie mógłby funkcjonować. Z góry serdecznie dziękujemy za każde przekazane kwoty – zachęcamy do rozsyłania informacji o 1% dla Szczakowianki do rodziny i znajomych. Razem tworzymy Biało-Czerwoną rodzinę i bardzo liczymy na Waszą pomoc i wsparcie!

Facebook grafika

stowarzyszenie kultury chrześcijańskiej
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.