JSP Szczakowianka Jaworzno

Podział punktów z Szombierkami Bytom

Szczakowianka Jaworzno w wyjazdowym meczu zmierzyła się z Szombierkami Bytom w ramach 17 kolejki IV ligi. Mecz odbył się w sobotę 18 marca i zakończył się podziałem punktów.

Dla Szczakowianki Jaworzno to pierwsze spotkanie rundy wiosennej. Przypomnijmy, że na inaugurację drugiej części sezonu wielu meczów nie rozegrano z powodu warunków atmosferycznych i złego stanu boisk. Wyjazd z Szombierkami zapowiadał się bardzo ciekawie. To wymagający rywal, który do przerwy zimowej uplasował się na 10. pozycji w tabeli. Co prawda jesienią z Jaworzna to zespół z Bytomia wrócił do domu na tarczy, po przegranej z “biało-czerwonymi” 1:4, ale tym razem kibice bramek nie zobaczyli, a drużyny podzieliły się punktami. Jeden punkt, jakże ważny, zasilił konto jaworznickiej drużyny, która wciąż zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium.

Czujemy niedosyt ze względu na fakt, że mieliśmy sporo sytuacji do strzelenia bramki, ale niestety nie wykorzystaliśmy żadnej z nich. Pokazaliśmy sporo dobrego. Teraz już skupiamy się na kolejnym meczu, który zagramy u siebie i zrobimy wszystko, by 3 punkty zostały w Jaworznie.

Mówi trener Paweł Cygnar.

Kolejne spotkanie już w przyszłą sobotę. Szczakowianka zmierzy się z Victorią Częstochowa. Początek spotkania o godzinie 15:30 na stadionie miejskim przy Krakowskiej.

Szombierki Bytom – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Podobne wpisy