JSP Szczakowianka Jaworzno

Wyjazd do Siewierza

W sobotę Szczakowiankę czeka trzeci już w tym sezonie wyjazd. Tym razem Biało-Czerwoni zmierzą się w Siewierzu z Przemszą.

Jedna trzecia rundy jesiennej w IV lidze już niemal za nami. W najbliższy weekend rozegrana zostanie piąta seria spotkań, w której jednym z najciekawiej zapowiadających się meczów będzie pojedynek Szczakowianki z Przemszą Siewierz.

Przemsza w poprzednim sezonie miała sporo problemów i długo broniła się przed spadkiem. Wydaje się jednak, że siewierzanie kłopoty mają już za sobą. Latem zespół przeszedł gruntowną przebudowę i zdecydowanie się wzmocnił. Do składu dołączyło m.in. kilku graczy z Warty, Drużyna bardzo dobrze prezentowała się także podczas okresu przygotowawczego. Początek sezonu, jak na razie nie do końca układa się po myśli sympatyków Przemszy. Siewierzanie przegrali wysoko 0:4 z Podlesianką i Victorią, zremisowali z Wartą i jedynie ze Śląskiem wygrali efektownie 5:2. We wtorek Przemsza rozpoczęła też przygodę z Pucharem Polski i pokonała w I rundzie Niwy Brudzowice 2:1.

Szczakowianka z Przemszą grywa bardzo często – obie drużyny regularnie rywalizują tak w lidze, jak i w pucharach. Ostatnie trzy wizyty Drwali w Siewierzu kończyły się wygranymi – 3:0 w pucharze i dwukrotnie 3:2 w lidze. Teraz znów zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Początek meczu w Siewierzu w sobotę o godzinie 16:00.

Podobne wpisy

Dieta - https://www.alterneo.pl - Dieta | Energia - https://www.rokis.pl - Energia