JSP Szczakowianka Jaworzno

Nowy termin meczu z Wartą

Śląski Związek Piłki Nożnej wyznaczył nowe terminy spotkań odwołanej 19. kolejki IV ligi. Zaległe mecze zostaną rozegrane we wtorek 3 maja.

Przypomnijmy, że ze względu na intensywne opady śniegu większość spotkań 19 kolejki IV ligi śląskiej zaplanowanych na 2 kwietnia zostało odwołanych. Do skutku nie doszedł także mecz Szczakowianki z Wartą Zawiercie, chociaż nasz klub chciał przenieść go na sztuczną murawę. Teraz piłkarzy czekać będzie więc odrabianie zaległości. Śląski Związek Piłki Nożnej podjął całkiem sensowną decyzję i wyznaczył nowy termin w dniu wolnym od pracy – czyli 3 maja. Dzięki temu więcej kibiców będzie mogło pojawić się na trybunach. Mecz a Wartą rozegramy o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim i już teraz zapraszamy na ten pojedynek i spędzenie majówki z Biało-Czerwonymi.

W najbliższą sobotę Szczakowianka zagra znów na wyjeździe – tym razem z Podlesianką Katowice. Początek meczu zaplanowano na godzinę 13:00. Najbliższe domowe starcie Drwali rozegrane zostanie 23 kwietnia o 17:00 na stadionie w Szczakowej. Tego dnia podopieczni trenera Pawła Cygnara spróbują zatrzymać niepokonanego lidera rozgrywek – Raków Częstochowa. Zapowiadają się spore emocje!

Podobne wpisy

Opis najnowszych korków piłkarskich - najświeższe informacje ze świata butów piłkarskich: http://butypilkarskie.com/.