JSP Szczakowianka Jaworzno

Unia na początek

Już w najbliższą sobotę Szczakowianka po raz pierwszy tej wiosny powalczy o ligowe punkty przed własną publicznością. Biało-Czerwoni przy Krakowskiej zmierzą się z Unią Kosztowy.

Ligowe zmagania ruszają już na dobre, a pierwsze emocje mamy już za sobą. Po wyjeździe do Katowic pora najwyższa, by jaworzniccy Drwale zagrali przed własną publicznością. Najbliższy weekend przy Krakowskiej zapowiada się bardzo ciekawie. Pierwszym w tym roku gościem na Stadionie Miejskim będzie Unia Kosztowy. Unia aktualnie jest sąsiadem Szczakowianki w tabeli IV ligi i zajmuje 8. lokatę, mając na swoim koncie 23 punkty. W poprzedniej kolejce Unia bezbramkowo zremisowała z Wartą Zawiercie. Zimą w zespole doszło do kilku korekt w kadrze, a podczas spotkań kontrolnych mysłowiczanie prezentowali się z dobrej strony i wygrali większość pojedynków.

Unia jest jednym z tych rywali, z którymi Szczakowianka ostatnio wyjątkowo dobrze sobie radzi. Drwale wygrali trzy ostatnie spotkania z tym rywalem. Jesienią na Kosztowach Szczakowianka pokonała Unię 1:0 po złotej bramce autorstwa Mateusza Budaka. Ostatnia wizyta mysłowiczan w Jaworznie zakończyła się ich klęską aż 0:5. Biało-Czerwoni liczą na podtrzymanie dobrej passy i powalczą o pierwszą wiosenną wygraną. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w sobotę o godzinie 11:00. Przed meczem w kasie można będzie nabyć karnety na całą rundę w cenie 80 zł, zachęcamy do zakupu i zapraszamy na mecz! Bardzo liczmy na Wasze wsparcie!

Podobne wpisy

teletaxicieszyn.pl