JSP Szczakowianka Jaworzno

Najmłodsi Drwale już trenują

W ubiegłym tygodniu do zajęć powróciła najmłodsza grupa trenująca w Szczakowiance. Podczas treningu humory dopisywały, a cała grupa świetnie bawiła się i przy okazji uczyła nowych rzeczy.

Szczakowianka dba o to, by dzieci już od najmłodszych lat mogły przyzwyczajać się do uprawiania sportu i rozwijać swoje umiejętności. Obecnie najmłodszą grupą trenującą w Biało-Czerwonych jest ta z roczników 2017 i 2018.

Zdrowe nawyki nabyte za młodych lat będą owocowały już w dorosłym życiu. Dlatego warto jak najwcześniej wyrabiać sobie dobre wzorce zachowania i w pozytywny sposób spożytkować młodzieńczą energię. W naszym klubie zapraszamy na treningi dzieci 4 i 5-letnie. Podczas cotygodniowych zajęć główny nacisk kładziony jest na sportową zabawę, do której wprowadzane są elementy ćwiczeń ogólnorozwojowych i rekreacji ruchowej. Chcemy stawiać na całościowy rozwój naszych małych podopiecznych i uczyć dobrych wzorców zachowania, a także integracji z rówieśnikami.

Zajęcia prowadzone są w Szczakowej raz w tygodniu – w soboty o godzinie 9:00 (w zależności od wielkości grupy – możliwe będę modyfikacje tego terminu). Na pewno dużą atrakcją dla dzieci będzie to, że zajęcia prowadzi trener pierwszego zespołu Szczakowianki – Paweł Cygnar. Serdecznie zapraszamy rodziców do kontaktu! Więcej szczegółów i zapisy do grupy prowadzimy pod numerem telefonu 516 218 961.

Podobne wpisy

http://życzenia-urodzinowe.eu