JSP Szczakowianka Jaworzno

Dołącz do juniorów – zagraj w lidze wojewódzkiej!

Wakacje w pełni, ale Biało-Czerwoni powoli zaczynają już myśleć o kolejnym sezonie – także tym w rozgrywkach młodzieżowych. Drużyna juniorów Szczakowianki rusza z rekrutacją nowych zawodników!

Wśród drużyn młodzieżowych Szczakowianki w minionym sezonie najwyżej grała ekipa juniorów, która zakwalifikowała się, a następnie utrzymała w II lidze wojewódzkiej. Rywalizacja na takim poziomie daje już prawdziwy posmak „dorosłej” piłki i może stać się przepustką do ekipy seniorów. O tym zresztą przekonało się kilku zawodników, którzy dzięki wzorowej postawie mogli pokazać się także w pierwszym zespole w rozgrywkach ligowych czy pucharowych.

W kolejnym sezonie będziemy chcieli powalczyć najlepszy wynik na tym szczeblu. Dlatego też ogłaszamy otwarty nabór do zespołu! Jeżeli jesteś z rocznika 2003-2005 i chcesz spróbować swoich sił w najlepszej juniorskiej ekipie – koniecznie zgłoś się na testy. Zajęcia ruszają już 20 lipca. To prawdziwa szansa by pokazać swoje umiejętności i powalczyć o miejsce w zespole! Więcej szczegółów można uzyskać bezpośrednio u trenera Grzegorza Stadlera, pod numerem telefonu: 602 335 780. Zachęcamy do kontaktu i dołączenia do zespołu!

Przypominamy, że cały czas trwa także nabór do naszych pozostałych grup młodzieżowych. Kontakty do trenerów poszczególnych grup można znaleźć w zakładce Drużyny Juniorskie -> Trenerzy

Podobne wpisy

Efekt kameleona