JSP Szczakowianka Jaworzno

Starcie z outsiderem

W sobotę Szczakowiankę czeka kolejne domowe starcie. Tym razem do Jaworzna przyjedzie ostatnia w tabeli ekipa RKS-u Grodziec.

Końcówka rundy jest wyjątkowo intensywna i nie ma ani chwili na wytchnienie. Już w sobotę Biało-Czerwonych czeka następny pojedynek o ligowe punkty. Kolejnym rywalem Drwali będzie ekipa RKS-u Grodziec. Będzinianie są zdecydowanym ligowym outsiderem i spadli już praktycznie do ligi okręgowej. RKS wiosną gra katastrofalnie słabo, chociaż w ostatnich tygodniach wydaje się, że odrobinę poprawił swoją grę. W tej rundzie ekipa z Grodźca wywalczyła zaledwie trzy punkty – wygrywając dość sensacyjnie z Gwarkiem Ornontowice 2:1. Pozostałe jedenaście meczów Grodziec przegrał, tracąc przy tym sporo bramek. Szczakowianka bardzo potrzebuje teraz przełamania i punktów, RKS wydaje się więc idealnym rywalem do przerwania złej serii. Jesienią Drwale bardzo pewnie wygrali w Grodźcu 4:0 i teraz również liczą na punkty. Gracze RKS-u chce pokazać się z dobrej strony przed końcem sezonu, na pewno będą więc starali się mocno utrudnić zadanie podopiecznym trenera Cygnara – na łatwy pojedynek nie ma więc co liczyć.

Serdecznie zapraszamy kibiców na ten pojedynek – bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia! Początek spotkania w sobotę o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim.

Podobne wpisy

holowanie Gdańsk | wino chardonnay