JSP Szczakowianka Jaworzno

Zrewanżować się Cidrom

Przed nami 25. kolejka spotkań w ramach śląskiej IV ligi. Tym razem Biało-Czerwoni w prestiżowym spotkaniu mierzyć się będą z ekipą Ruchu Radzionków.

W pierwszych dniach maja piłkarzy Szczakowianki czekają aż trzy spotkania. Na początek małego piłkarskiego maratonu Biało-Czerwoni przy Krakowskiej podejmować będą ekipę popularnych Cidrów, a to zwiastuje ogromne emocje. Oba zespoły walczą o dołączenie do ścisłej czołówki, a Ruch ma tylko trzy oczka więcej od Drwali. Radzionkowianie wiosną bardzo dobrze radzą na ligowych boiskach i regularnie punktują. Aż do poprzedniej kolejki pozostawali niepokonani, ale w sobotę sensacyjnie ulegli 1:2 walczącej o utrzymanie Dramie Zbrosławice. Ruch w tym sezonie zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym boisku, niż na wyjazdach. Jesienią na sztucznej murawie Ruch pokonał Szczakowiankę 3:0, ale teraz podopieczni trenera Pawła Cygnara liczą na udany rewanż. Początek sobotniego spotkania na Stadionie Miejskim o godzinie 17:00.

Niestety jeszcze przez dwa tygodnie nie możemy gościć kibiców na stadionie, ale już ostrzymy sobie zęby na drugą połowę maja, kiedy to po długiej przerwie będziemy mogli wspólnie spotkać się na meczu. Tymczasem zachęcamy w sobotę do śledzenia transmisji na żywo bezpośrednio ze spotkania – link podamy przed meczem na naszym Facebooku. Wynik na żywo można też będzie śledzić na zaprzyjaźnionym portalu lokalnapilka.pl.

Podobne wpisy