JSP Szczakowianka Jaworzno

Wypowiedzi po spotkaniu z Sarmacją Będzin

Po fantastycznej końcówce w sobotę Drwale pewnie 3:0 ograli Sarmację Będzin, a ważne trzy punkty trafiły na konto naszego zespołu. Swój duży udział w tej wygranej miało dwóch zawodników, których tym razem zapytaliśmy o ich ocenę całego meczu.

Jakub Białas: Na mecz z Sarmacją wyszliśmy bardzo zmotywowani – przede wszystkim zgarnąć 3 punkty oraz odegrać się za rundę jesienną, kiedy przegraliśmy 0-2. Do 87 minuty mecz był wyrównany. Zarówno my, jak i oni, mieliśmy swoje sytuacje ale nikt nie otworzył wyniku. Na szczęście dzięki naszej cierpliwości udało nam się strzelić trzy bramki w końcówce i osiągnęliśmy oba zaplanowane cele na ten mecz.

Kamil Bochenek: Ciężki mecz – Sarmacja wyszła bardzo defensywnie cofnięta na swojej połowie i liczyła na kontry, ale wytrzymaliśmy i konsekwentnie czekaliśmy na swoje okazje. Ważne trzy punkty dla zespołu. Ja cieszę się jeszcze bardziej, bo dla mnie to nadal były derby – mimo że w innym klubie, ale lata rywalizacji o miano lepszego klubu w Będzinie dały swoje i strzelenie bramki w takim meczu daje jeszcze więcej radości!