JSP Szczakowianka Jaworzno

Szczakowianka z nowym bramkarzem

Wiosną w bramce jaworznickich Drwali oglądać będziemy nowego doświadczonego golkipera. Do zespołu na zasadzie wypożyczenia trafił na pół roku Dawid Gargasz z Polonii Bytom.

Szczakowianka intensywnie przygotowuje się do rundy wiosennej. Trwa też przebudowa kadry, a do zespołu dołączyło sporo nowych twarzy. W najbliższych dniach będziemy prezentowali stopniowo nowych zawodników, którzy wiosną zasilą zespół.

Pierwszym z nowych graczy jest bramkarz – Dawid Gargasz. Dawid ma 24 lata i jest wychowankiem Polonii Bytom. Już w 2015 roku w jej barwach zadebiutował na II-ligowych boiskach. Potem regularnie grywał w III lidze, zarówno w Polonii, jak i Sole Oświęcim. W międzyczasie zaliczył też epizody w Sarmacji Będzin i Pogoni Siedlce. Na boisku imponuje zwinnością, swoimi warunkami fizycznymi i nienaganną muskulaturą. Ostatnio zdążył się już pokazać z dobrej strony, broniąc rzut karny w sparingu z GKS II Tychy. Co ciekawe w czasach szkolnych trenował też judo, ale ostatecznie zdecydował się, że to piłka nożna będzie jego dyscypliną. Witamy serdecznie w klubie – trzymamy kciuki za same czyste konta!

Przy okazji serdecznie dziękujemy za występy w naszym zespole Maciejowi Wierzbickiemu, który jesienią był podstawowym bramkarzem Drwali. Maciek zdecydował się kontynuować karierę w innym klubie. Życzymy powodzenia w dalszej karierze i dużo zdrowia!

Podobne wpisy

Odżywki PL - Odżywki