JSP Szczakowianka Jaworzno

Ruszył nabór do żeńskiej sekcji piłkarskiej

Wbrew obiegowej opinii dziewczyny potrafią grać w piłkę nie gorzej od chłopaków. Wkrótce przekonać się o tym będą mogli także kibice Szczakowianki. Ruszamy z naborem dziewczynek do pierwszej w naszym klubie żeńskiej sekcji piłkarskiej.

Kobieca piłka nożna w Polsce nie jest może bardzo popularna, ale kilka klubów prowadzi bardzo dobre sekcje, a dziewczyny prezentują wysoki poziom. W kilku krajach – szczególnie w Stanach Zjednoczonych – kobiecy futbol jest nawet popularniejszy od tego męskiego i wzbudza ogromne emocje, przyciągając tłumy kibiców. W Polsce coraz więcej dziewczynek łamie stereotypy i chce rywalizować na piłkarskich murawach. Dlatego chcemy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu i ruszamy z sekcją piłkarską dla dziewczynek. Teraz dziewczynki z Jaworzna i okolic, które będą chciały spróbować swoich sił w futbolu, będą to mogły robić w barwach Szczakowianki.

Pierwszy trening grupy dziewczęcej odbędzie się we wtorek 9 lutego o godzinie 17:30 na hali przy stadionie przy ulicy Kościuszki 1. Zajęcia poprowadzi jeden z naszych najbardziej doświadczonych trenerów – Andrzej Dylowicz. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki z roczników 2010 i młodszych!

Podobne wpisy

Katowice wulkanizacja