JSP Szczakowianka Jaworzno

Zmiany w sztabie trenerskim

Początek roku przynosi nieco zmian w kadrze szkoleniowej Szczakowianki. Drugim trenerem zespołu został Wojciech Tomasiewicz, który na tym stanowisku zastąpił Andrzeja Dylowicza.

W ostatnich latach drugim trenerem w naszym zespole był Andrzej Dylowicz, który swoim doświadczeniem wspierał kolejnych szkoleniowców. Trener Dylowicz zdecydował, że wiosną chce skupić się na pracy z młodzieżą i zrezygnował z funkcji asystenta. Ostatecznie to stanowisko objął Wojciech Tomasiewicz, który od czerwca jest też koordynatorem grup młodzieżowych. Trener Tomasiewicz ostatnio z sukcesami prowadził ekipę Ciężkowianki Jaworzno, a w przeszłości pracował m.in. w Górniku Jaworzno czy Zgodzie Byczyna. W 2014 roku został trenerem kadry młodzieżowej podokręgu sosnowieckiego, a od 2018 roku jest szkoleniowcem kadry młodzieżowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Teraz będzie wspierał Pawła Cygnara swoją wiedzą i umiejętnościami. Liczymy, że wspólnymi siłami uda się poprowadzić Szczakowiankę do kolejnych zwycięstw.

Tymczasem serdecznie dziękujemy trenerowi Dylowiczowi za dotychczasową pracę na rzecz pierwszego zespołu, jego zaangażowanie i czas poświęcony dla rozwoju klubu. Liczymy, że dalej z sukcesami będzie wychowywał kolejne młode pokolenia piłkarzy, którzy z czasem będą zasilali szeregi seniorskiej ekipy.

Powiązane Wpisy

Dodaj komentarz

odzież niemowlęca sklep | sprandi reklamacja | www.beautysystem.pl