JSP Szczakowianka Jaworzno

Ugasić Znicz

Po dwutygodniowej przerwie Szczakowianka w sobotę wraca do ligowych zmagań. Jaworzniccy Drwale tym razem na wyjeździe zmierzą się ze Zniczem Kłobuck.

W ubiegły weekend Biało-Czerwoni pauzowali i regenerowali siły przed kolejną częścią bardzo wymagającego sezonu. W najbliższy weekend podopieczni trenera Pawła Cygnara wracają do gry i od razu czeka ich spotkanie na trudnym terenie. Nasz najbliższy rywal – Znicz – przez lata grywał na poziomie okręgówki, w minionym sezonie był beniaminkiem IV ligi i teraz spędza swój drugi sezon na tym poziomie. Znicz sezon rozpoczął bardzo dobrze i przez pierwsze pięć kolejek pozostawał niepokonany, potem jednak zaczął tracić punkty. W ostatniej kolejce ekipa z Kłobucka wygrała z Dramą Zbrosławice 4:1. Obecnie Znicz zajmuje 7. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 5 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Szczakowiankę czeka trudna przeprawa, ale zespół spróbuje zaskoczyć gospodarzy i wrócić do Jaworzna z punktami.

Początek spotkania na stadionie w Kamyku w sobotę o godzinie 11:00. Ważna informacja dla wszystkich kibiców – mecz rozgrywany będzie bez udziału publiczności i nie będzie można wejść na stadion. Powiat kłobucki ze względu na bardzo dużą liczbę zarażeń koronawirusem SARS-CoV-2 znajduje się w czerwonej strefie, a wszystkie wydarzenia odbywają się całkowicie bez udziału publiczności. Zachęcamy do śledzenia wyniku na żywo na łamach naszego partnera z serwisu lokalnapilka.pl.

Podobne wpisy

www.prostysystem.pl/oswietlenie-szkoly