JSP Szczakowianka Jaworzno

Kup karnet – wesprzyj klub!

Już tylko kilka dni dzieli nas od startu rozgrywek IV ligi śląskiej. Właśnie rusza sprzedaż karnetów na jesienne mecze z udziałem Szczakowianki.

Biało-Czerwoni po awansie ostrzą sobie zęby na rywalizację w IV lidze, a nadchodzące miesiące zapowiadają się niezwykle interesująco. Podopiecznych Pawła Cygnara czekać będzie sporo trudnych spotkań i walka o jak najwyższe miejsce w lidze. Piłkarze w najbliższych miesiącach będą bardzo potrzebowali wsparcia z trybun, a kibice mogą stać się przysłowiowym dwunastym zawodnikiem. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie!

Jesienią na meczach Szczakowianki obowiązywać będą bilety w cenie 10 zł. Jak zwykle najbardziej opłaca się jednak nabyć karnet na wszystkie wiosenne mecze. Cena takiego karnetu to 60 zł, czyli jak wynika z prostej rachuby można zaoszczędzić koszt dwóch biletów. Sprzedaż karnetów rusza na początku tygodnia, możne je będzie nabyć w sekretariacie klubu, a także w kasach przed meczem ligowym z AKS-em Mikołów. Zakłady pracy zamówienia na większą ilość karnetów składać mogą dodatkowo drogą mailową na adres jspszczakowianka@gmail.com. Jesienią podczas meczów na trybunach stadionu – zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi – będzie mogła być zajęta jedna czwarta pojemności obiektu.

W najbliższych dniach karnety można będzie nabyć w Szczakowej. Od środy 22 lipca od godzin popołudniowych karnety dostępne będą w sklepie Lewiatan w Szczakowej przy ul. Gagarina. Poza tym karnety nabyć można będzie także w sekretariacie klubu na stadionie przy ul. Kościuszki – w środę w godzinach o 17:00 do 18:30 oraz w czwartek między 16:00 a 18:00. Jak zawsze karnety będą też dostępne w kasie Stadionu Miejskiego bezpośrednio przed ligowym meczem z AKS-em Mikołów. 

Szczakowianka mecze IV ligi, podobnie jak w ostatnich latach, rozgrywać będzie na Stadionie Miejskim przy ulicy Krakowskiej 8. W sumie w najbliższej rundzie Biało-Czerwoni zagrają aż osiem spotkań w roli gospodarza. Nie zabraknie starć z ciekawymi rywalami i już teraz można ostrzyć sobie zęby na pojedynki z takimi zespołami jak Śląsk Świętochłowice, Polonia Łaziska czy Warta Zawiercie. Zachęcamy do mobilizacji i przychodzenia na Stadion Miejski. Liczymy na Wasze wsparcie i to, że tłumnie pojawiać będziecie się na trybunach!

Przypominamy, że cały czas do nabycia dostępne są także nasze retro-koszulki wzorowane na strojach, w których piłkarze Szczakowianki grali w latach 20. i 30. Koszulki nawiązują do historycznych strojów, i zostały tylko nieco uwspółcześnione, by zapewnić pełen komfort noszenia. Warto przed nowym sezonem wyposażyć się nie tylko w karnety, ale także koszulki. Można je zdobyć w cenie 120 zł w sekretariacie klubu, a także w kasie przed pierwszym ligowym meczem. 

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych – w najbliższych dniach przygotujemy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą karnety na mecze Biało-Czerwonych!

Domowe mecze Szczakowianki:

1. kolejka – 25.07 godz. 17:00: Szczakowianka Jaworzno – AKS Mikołów

3. kolejka – 08.08 godz. 17:00: Szczakowianka Jaworzno – Unia Dąbrowa Górnicza

5. kolejka – 22.08 godz. 17:00: Szczakowianka Jaworzno – Warta Zawiercie

7. kolejka – 05.09 godz. 16:00: Szczakowianka Jaworzno – MKS Myszków

9. kolejka – 19.09 godz. 16:00: Szczakowianka Jaworzno – Polonia Łaziska Górne

13. kolejka – 17.10 godz. 15:00: Szczakowianka Jaworzno – Śląsk Świętochłowice

15. kolejka – 31.10 godz. 14:00: Szczakowianka Jaworzno – Gwarek Ornontowice

17. kolejka – 14.11 godz. 13:30: Szczakowianka Jaworzno – Przemsza Siewierz

 

Podobne wpisy

modem do laptopa