JSP Szczakowianka Jaworzno

Zawodnik Szczakowianki nagrodzony w Plebiscycie

W sobotę (13 czerwca) podczas uroczystej gali rozstrzygnięty został tradycyjny Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca 2019 roku, organizowany przez gazetę Co Tydzień. W gronie finalistów znalazł się pomocnik Szczakowianki Bartłomiej Chwalibogowski.

Plebiscyt organizowany od wielu lat przez gazetę Co Tydzień i portal Jaw.pl cieszy się sporym zainteresowaniem i znalezienie się w gronie najpopularniejszych sportowców jest dla wszystkich docenionych zawodników sporym wyróżnieniem. W tym roku odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych – juniorów i seniorów. Z grona kandydatów głosujący kibice wyłonili dziesięciu najlepszych seniorów i pięciu juniorów. Ze względu na pandemię gala finałowa w klubie Gravitacja, która pierwotnie miała odbyć się w marcu, przeniesiona została na czerwiec i była nieco skromniejsza niż zwykle. Organizatorzy zatroszczyli się jednak o godne przyjęcie finalistów i nagrody od licznych sponsorów. Po kilku latach nieobecności w gronie najlepszych znów znalazł się zawodnik Szczakowianki. Bartłomiej Chwalibogowski, w minionym roku był jednym z liderów zespołu, który awansował do IV ligi, uplasował się ostatecznie na 9. pozycji. Serdecznie gratulujemy naszemu zawodnikowi i dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na Bartka. Dla wszystkich naszych piłkarzy takie docenienie przez kibiców jest bardzo ważne i daje motywację do dalszej pracy.

Zwyciężczynią całego plebiscytu w klasyfikacji seniorów okazała się Joanna Witosińska, która na co dzień uprawia jeździectwo. Wśród juniorów tym razem triumfował utalentowany szachista – Igor Musiał. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Wyniki Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2019 roku:

Seniorzy:

1. Joanna Witosińska (jeździectwo)

2. Piotr Kuzak (lekkoatletyka MCKiS)

3. Ewa Białas (Akademia Boksu Roberta Gortata)

4. Marcel Hulbój (Sparta Jaworzno)

5. Adrian Prażmowski (LKS Ciężkowianka Jaworzno)

6. Przemysław Starzycki (biegi przeszkodowe)

7. Paweł Nowak (footbag)

8. Joanna Gabryluk (Sparta Jaworzno)

9. Bartłomiej Chwalibogowski (JSP Szczakowianka Jaworzno)

10. Radosław Hetman (biegi średnie i długie)

Juniorzy do lat 16:

1. Igor Musiał (szachy MCKiS)

2. Adam Kukuła (lekkoatletyka MCKiS)

3. Julia Cabała (gimnastyka artystyczna MCKiS)

4. Hanna Cyba (gimnastyka artystyczna MCKiS)

5. ex aequo Maja Drabiec (gimnastyka artystyczna) oraz Oliwia Taborska (Sparta Jaworzno)

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Bartkiem przeprowadzonego przed kilkoma tygodniami, przez redakcję Jaw.pl.

Podobne wpisy

http://dzsystem.pl | sterydy.cc - koksy i anaboliki | paintball kraków | news 24